17 березня 2016 року у Вінницькому кооперативному інституті відбулося свято - Міс ВКІ 2016. Конкурс має свою славну історію та традиції. Кожного разу звання «Міс ВКІ» отримує не тільки вродлива, але і талановита дівчина. П’ять разів Міс ВКІ минулих років змагалися за звання «Міс Вінниця» і двічі здобували першість: у 2000 році – Ірина Зелененька, у 2009-ому - Ольга Безпалько. У цьому році Міс ВКІ 2013 Самойленко Наталя здобула номінацію Міс Мас-медіа.

 

Цього року за корону боролися 10 чарівних дівчат: Манчук Анна, Костенко Марія, Івко Вікторія, Мельник Дарія, Андрижевська Валерія, Формагей Анна, Тиндюк Вікторія, Вороніна Анастасія, Дидюк Людмила, Ратова Карина. Шлях до перемоги був нелегким. Дівчата змагалися в 3-х конкурсах: «Візитка», «Конкурс талантів» та «Бліц-опитування». За рішенням журі титул друга віце-міс отримала студентка економіко-правового відділення Івко Вікторія, перша віце-міс – студентка комерційно-технологічного відділення – Мельник Дарія. Володаркою корони та титулу Міс ВКІ 2016 року стала студентка комерційно-технологічного відділення Формагей Анна.

Гарним подарунком для всіх присутніх стало музичне вітання від талановитого випускника Коледжу економіки і права Максима Білоконського. Свято прикрасив колектив художньої самодіяльності ВКІ на чолі з Поліщук Юлією, який щоразу радує новими піснями.

Як завжди, чудове шоу відбулося завдяки підтримці друзів та партнерів кооперативного інституту: Курбатової Алли, Дмитренко Вікторії, розважального комплексу «Люди Fusinplace», фотографа Гарановського Володимира, кав’ярні «Без бренду», автошколи «Форсаж», майстерні свята «Дивоцвіт», профспілкового комітету ВКІ на чолі з Вознюк Таїсією Костянтинівною, студентській ради та студентського профкому інституту на чолі з Шагінян Євгенією Альбертівною.

Дивитися всі фотографії