30 березня відсвяткував своє 65-річчя голова правління Калинівської райспоживспілки Щерб Наум Наумович.

Майже 45 років свого життя віддав споживчій кооперації. Розпочав свою трудову діяльність у системі споживчої кооперації в 1971 році водієм транспортної контори Тульчинської райспоживспілки. Згодом працював на посадах заступника голови правління Тульчинського сільського споживчого товариства, голови правління Кирнасівського радгоспробкоопу, заступника голови правління Тульчинської райспоживспілки.

В 1997 році обраний головою правління Чечельницької райспоживспілки, а в 1998 році обраний головою правління Калинівської райспоживспілки, де працює по теперішній час.

Щербу Н.Н. притаманні працьовитість, принциповість, діловитість. Він знає досконало стан справ у всіх галузях кооперативної діяльності, грамотно націлює колектив на виконання поставлених завдань, постійно працює над нарощуванням обсягів діяльності, поліпшенням обслуговування населення району.

Обсяг товарообороту Калинівської райспоживспілки в 2015 році склав 17738 тис.грн. і зріс в порівнянні з минулим роком на 5,5%, обсяг виробництва – 730,0 тис.грн., зріс на 45,6%. Надано послуг населенню в минулому році на 1736 тис.грн., що на 29,0% більше попереднього.

Станом на 31.12.2015 року в системі накопичено більше 1,8 млн.грн. власних обігових коштів. На модернізацію та технічне переоснащення матеріально-технічної бази в 2015 році витрачено 229 тис.грн. Для створення та покращення належних соціально-побутових умов праці для працівників системи району витрачено 100 тис.грн.

За багаторічну і сумлінну працю Наум Нумович неодноразово нагороджувався Грамотами Вінницької обласної Ради та Калинівської районної Ради, Почесними грамотами правління Вінницької облспоживспілки, Укоопспілки, Почесною трудовою відзнакою Укоопспілки «Знак Пошани», а у 2012 році йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України». Напередодні ювілею Верховна Рада України нагородила його Почесною Грамотою.

Щерб Н.Н. користується повагою і заслуженим авторитетом серед працівників системи споживчої кооперації району та області, є членом Ради Вінницької облспоживспілки, неодноразово обрався членом Ради Укоопспілки. Він активно приймає участь в громадському житті району, обирався депутатом районної Ради - IV, V, VI, VII скликань.

Як депутат районної Ради надає допомогу населенню свого округу та його релігійним громадам. Активно займається питаннями реконструкції по відновленню меморіалу пам’яті жертв фашизму в місті Калинівка та в селі Пиків Калинівського району.

Щерб Н.Н. є активним учасником відродження історичної спадщини споживчої кооперації Поділля.

Правління облспоживспілки та всі кооператори Вінниччини щиро і сердечно вітають свого колегу з ювілеєм. Висловлюємо глибоку шану та вдячність за невтомну працю і відданість споживчій кооперації. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищають Вас від життєвих негараздів, а кожен день буде багатий на радісні звістки і приємні події. Здоров’я, злагоди і добра Вам!