techzone
Вінницький кооперативний інститут та Коледж економіки і права

Вінницький кооперативний інститут є вищим навчальним закладом, в якому здійснюється підготовка фахівців для системи споживчої кооперації за такими спеціальностями освітнього ступеня «Бакалавр»:

 • Облік і аудит 
 • Фінанси і кредит 
 • Маркетинг 
 • Менеджмент

 

Спеціальності світньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст»: 

 • Облік і аудит
 • Фінанси і кредит

 

 

До структури інституту входить Коледж економіки і права, який готує фахівців за спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст»: 
 • Правознавство 
 • Бухгалтерський облік 
 • Фінанси і кредит (спеціалізація «Банківська справа»)
 • Товарознавство та комерційна діяльність (спеціалізація «Товарознавство в митній справі»)
 • Оціночна діяльність 
 • Комерційна діяльність 
 • Ресторанне обслуговування 
 • Виробництво харчової продукції 

Освітні послуги інститут здійснює на основі ліцензії (серія АЕ №636503 від 18.05.2015 р.) Міністерства освіти і науки України, видає дипломи державного зразка. 

Підготовка фахівців здійснюється на денній (на базі 9,11-х класів, освітньо-кваліфікаційних рівнів «молодший спеціаліст», «кваліфікований робітник») і заочній формах навчання (на базі 11-х класів, освітньо-кваліфікаційних рівнів «молодший спеціаліст», «кваліфікований робітник»). 

 

Юридична адреса інституту:        

Телефон:

Факс:

Електронна пошта:     

Сайт:                                               

21009 м. Вінниця, вул. Фрунзе, 59

(0432) 26-53-38; 26-54-69

(0432) 26-53-38

admin@vkі.vin.ua

http://www.vki.vin.ua 

 

Історія 

Драбовський Анатолій Григорович,

в.о. ректора Вінницького кооперативного інституту

Навчальний заклад було створено 01 жовтня 1925 року, з подальшим перетворенням на кооперативний технікум у 1930 році. Спочатку навчання здійснювалось на чотирьох відділах, де навчалось 284 особи. В 2002 році технікум було реорганізовано у Вінницький кооперативний коледж економіки і права.

Вінницький кооперативний інститут створений шляхом реорганізації Вінницького кооперативного коледжу економіки і права відповідно до постанови Правління Укоопспілки від 09.04.08 р. №137 та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України від 09.04.08 р. №П-10/Р-12 «Про створення Вінницького кооперативного інституту», постанов правління Вінницької ОСС від 29.12.07 р. №57-К «Про створення Вінницького кооперативного інституту» та від 07.04.08 р. №20-К «Про реорганізацію Вінницького кооперативного коледжу економіки і права», за якими він визнаний правонаступником майнових прав та обов’язків реорганізованого шляхом перетворення Вінницького кооперативного коледжу економіки і права, залишивши його структурним підрозділом інституту без права юридичної особи.

Очолює інститут в.о. ректора інституту, доктор економічних наук, заслужений працівник освіти України Драбовський Анатолій Григорович.

 

 

 

 

Педагогічний колектив 

Науково-педагогічний колектив інституту нараховує 4 доктори наук (два працюють за сумісництвом), 2 кандидати наук (міжнародною атестаційною радою присвоєні їм ступені докторів і звання професорів), 21 кандидат наук (на постійній основі працює 19 з них), 1 «Заслужений працівник освіти України», 10  викладачів, що є здобувачами наукового ступеня кандидата наук, 4 – доктора наук.

 

Матеріально-технічна база

Навчальний процес забезпечують 42 навчальних кабінети та лекційні зали, 8 лабораторій.

До послуг студентів є власні об’єкти соціальної інфраструктури, гуртожиток на 400 місць. Усі бажаючі забезпечені гуртожитком.

У гуртожитку знаходяться: кафетерій, медпункт, стоматологічний кабінет.

У навчальному процесі широко використовуються ресурси Інтернет, відкрита вільна зона WI-FI.

Завдяки постійній увазі правління облспоживспілки систематично поліпшується матеріальна база коледжу, створюються умови не тільки для якісного навчання, але і дозвілля студентів. Саме за його ініціативою були побудовані кращі у Вінниці тенісні корти, покращились умови проживання в гуртожитку, працює сучасне студентське кафе «Меркурій».

 

Дивитися всі фотографії  >>