26 листопада 2009 року в м. Вінниці в приміщені Вінницької облспоживспілки відбулись треті збори Ради облспоживспілки п’ятнадцятого скликання.

 В роботі зборів Ради взяли участь члени Ради облспоживспілки, члени ревізійної комісії облспоживспілки, голови правлінь, їх заступники та головні бухгалтери райспоживспілок, райспоживтовариств, голови ревізійних комісій, об’єднаних комітетів профспілок, керівники та головні бухгалтери підприємств облспоживспілки, спеціалісти облспоживспілки.

З доповіддю «Про підсумки господарсько-фінансової діяльності системи споживчої кооперації області за 10 місяців 2009 року та основні напрями економічного та соціального розвитку у 2010 році» виступив голова правління облспоживспілки Подолян В.В.

В обговоренні доповіді прийняли участь: голова правління Бершадського райспоживтовариства Слісарчук М.П., голова правління Немирівської райспоживспілки Коба М.М., головний бухгалтер Жмеринської райспоживспілки Тимінська О.С.

На зборах Ради було розглянуто питання про підсумки Всеукраїнської перереєстрації членів споживчих товариств і прийнято відповідну постанову. 

Прийнято і затверджено Положення про Герб та Прапор споживчої кооперації Вінницької області. З приводу цього питання виступив заступник голови правління облспоживспілки Кирилюк В.А.

На зборах Ради розглянуті інші питання порядку денного та прийняті по ним відповідні рішення.

Розглянуті організаційні питання, в результаті чого членами Ради облспоживспілки обрані заступник голови правління Вінницької облспоживспілки Дець В.Ф. та голова правління Піщанського райспоживтовариства Сікорський О.А.