Вивчення та розповсюдження передового досвіду щодо створення сучасної конкурентоспроможної мережі роздрібної торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, розширення заготівель і переробки сільськогосподарської продукції поставили перед собою кооператори Вінниччини.

З цього приводу 30 жовтня 2007 року на базі підприємств Тиврівської і Шаргородської райспоживспілок проведений обласний семінар-нарада на тему «Інноваційні процеси та розвиток інфраструктури споживчої кооперації Вінниччини в ринкових умовах».

В роботі семінару-наради взяли участь голова Вінницької обласної Ради Заболотний Г.М., голова правління облспоживспілки Подолян В.В., члени правління облспоживспілки, голова ревізійної комісії облспоживспілки, голови правлінь райспоживспілок, районних споживчих товариств, директори баз системи облспоживспілки, голови держадміністрацій Тиврівського та Шаргородського районів.

Учасники семінару ознайомилися з роботою магазинів і підприємств ресторанного господарства, як в сільській місцевості, так і в районних центрах. Після цього були проведені підсумки роботи семінару, на якому розглянули питання ефективного розвитку інфраструктури сільської кооперативної торгівлі, формування конкурентоспроможної мережі роздрібних підприємств та закладів ресторанного господарства, співпрацю роздрібу з обласним оптом, перспективи діяльності галузей заготівель та виробництва, роботи ринків, модернізація всіх галузей господарства та підвищення ефективності господарювання.

В доповіді голови правління облспоживспілки було відмічено, що у 80-ти відсотках населених пунктів області присутні об’єкти споживчої кооперації, в нинішньому році вдалося в основному виконати завдання Програми соціально-економічного розвитку, забезпечити приріст обсягів господарської діяльності в усіх галузях кооперативного господарства, стабілізувати фінансовий стан 95 відсотків кооперативних організацій та підприємств. 

Голова правління також визначив основні завдання роботи системи на майбутній період. Основний акцент зроблено на приведення роздрібної мережі до сучасних вимог, благоустрій прилежної території, капіталовкладення в виробничі підприємства.

Перед присутніми виступив голова обласної Ради Заболотний Г.М., голова Шаргородської районної держадміністрації Китасюк О.І. Учасники семінару поділилися враженнями від побаченого та своїм досвідом роботи в нових умовах господарювання. 

Дивитися всі фотографії ►