Шлях організаційно-структурних перетворень, що обрала кооперативна громада Вінниччини, викликав широкий інтерес кооператорів України. З цього приводу 1-2 листопада 2006 року на базі підприємств Вінницької облспоживспілки був проведений всеукраїнський семінар на тему "Інноваційні процеси та розвиток інфраструктури споживчої кооперації Вінниччини в ринкових умовах".

В роботі семінару взяли участь голова правління Укоопспілки Бабенко Станіслав Григорович, його заступники, голови правлінь облспоживспілок і Автономної Республіки Крим, керівники обласної та районних державних адміністрацій. Учасники семінару розглянули питання ефективного використання торговельної мережі та поліпшення обслуговування сільського населення споживчими товариствами краю.

Присутні гості ознайомилися з діяльністю окремих магазинів Тиврівської райспоживспілки, підприємств ресторанного господарства та виробничо-заготівельних підприємств Тульчинського райспоживтовариства. Особливу увагу при огляді було приділено магазинам «Техномаркет» Гайсинського райспоживтовариства  та Калинівської райспоживспілки, які сьогодні успішно завойовують ринки збуту технічно-складних товарів та меблів.

У 80-ти відсотках населених пунктів області присутні об’єкти споживчої кооперації. Найбільше їх у селах з населенням до 500 чоловік.

Учасники семінару переконались, що на Вінниччині успішно реалізовуються головні завдання споживчої кооперації - торгівельно-побутове обслуговування сільського жителя, збереження кооперативної власності, відродження реального власника в особі пайовика .

Дивитися всі фотографії ►