12 липня 2016 року в смт. Іллінці відбулося відкриття фірмового магазину «Гарячий хліб» кооперативного підприємства «Іллінціхліб». На відкритті магазину були присутні заступник голови правління облспоживспілки Кирилюк В.А., Студенець О.А., голова райдержадміністрації Лисак А.Р., міський голова смт. Іллінців Ящук В.Н., голова правління райспоживспілки Коломієць О.Д., його колеги з сусідніх районів Коба М.М. та Щерб Н.Н., працівники апарату райспоживспілки, хлібозаводу, а також жителі навколишніх вулиць.

Перед присутніми виступили Ситник А.Р., Кирилюк В.А., Ящук В.М. Коба М.М. і Щерба Н.Н. Виступаючі високо оцінили роботу правління райспоживспілки в питанні розширення торгової мережі, підвищення культури обслуговування. Було відмічено, що цей заклад не перепрофільований і не перебудований, а побудований заново. І це перший магазин, який побудований за власні кооперативні кошти після 80-х років.

Магазин торговою площею 80 кв.м. збудований на протязі двох місяців, на будівництво затрачено 274,3 тис.грн., на обладнання - 131,2 тис. грн., завезено товарів на суму 71,3 тис.грн.

Магазин працює з 6.30 до 22 години. На протязі дня в магазині реалізуються гарячі хлібобулочні вироби, що слугує покращенню обслуговування населення.

Невелика торгівельна націнка на хлібобулочні вироби - 3%, та на основні групи товарів - 15%, дає можливість конкурувати з іншими комерційними закладами і торгувати кожен день не менше 20 тис.грн.

Жителі смт. Іллінців вдячні кооператорам за відкриття сучасного і такого потрібного фірмового магазину. Про це свідчать численні дзвінки вдячності не тільки в райспоживспілку, а і в райдержадміністрацію та міську раду.

Дивитися всі фотографії ►