Весна в Кооперативному розпочалася з чудового конкурсу краси та грації.

Свято відкрив голова правління Вінницької облспоживспілки Подолян В.В. Він привітав присутніх з Міжнародним жіночим святом 8-го Березня та вручив кращим викладачам інституту та коледжу Почесні грамоти облспоживспілки. Ректор інституту Драбовський А.Г. також відзначив кращих працівників навчального закладу і вручив грамоти та грошові винагороди.

Вишуканість, стиль, елегантність – все це пов’язано з ім’ям відомої французької кутюр’є, яка здійснила колосальний вплив на моду 20 століття,  вона назавжди змінила образ жінки. Це велика Габріель Коко Шанель. Вона зняла з жінок корсети, подарувала чорний колір та революційні парфуми. Її вислови про красу, моду та чоловіків стали легендарними.

Саме стиль Коко Шанель визначив тематику традиційного конкурсу Міс ВКІ 2017, який відбувся 6 березня. Цього року за корону боролися 8 чарівних дівчат: Підгурська Аліна, Мельничук Олена, Скачко Аліна, Качалкова Катерина,  Левицька Анастасія, Луцюк Дарина, Пилипак Людмила та Ніколайчук Анастасія. Шлях до перемоги був нелегким. Дівчата змагалися в 5-ти конкурсах: вихід у маленькій чорній сукні, візитка, конкурс талантів, вихід у вечірніх сукнях від салону-ательє «Міланія» та бліц-опитування.

Гарним сюрпризом для всіх присутніх став виступ фіналістки шоу "Голос. Діти-3 сезон", переможниці команди Потапа – неперевершеної Тетяни Олексієнко.

Чудове шоу відбулося завдяки підтримці друзів та партнерів навчального закладу:

 • Юлії Мельник  –  організатора та постановниці конкурсу, моделі, директора та кастинг-директора вінницьких конкурсів краси;
 • Геннадія Хаджинова – генерального директора виробничого об’єднання «ЕЛНА-Сервіс»;
 • Вадима Лисова – віце-президента польсько-українського медичного товариства імені Святого Лукаша, начальника відділу міжнародних зв’язків ВКІ;
 • Анастасії Дідух – Гран Прі Міні Міс Вінниця 2016, Міні Міс Юніор України 2016, Срібна Міні Міс Світу 2016;
 • Юлії Турчик – власниці магазину дитячого одягу «Невгамовні» та салону вечірнього вбрання «Міланія»;
 • Вадима Пошелюзного – фотографа та відеооператора проекту «Міс ВКІ 2017», фотостудія «Зебра»;
 • Діани Козлової – засновниці та генерального директора студії святкового дизайну «Шарлін Дісе»;
 • Юліі Андріянової – телеведучої, журналістки, засновниці та власниці медіа школи;
 • Вікторії Гладько-Новарчук – власниці ресторану «Арталь»;
 • Олександра Тесля – засновника та власника кондитерської «Лакшері Кейк»;
 • Петра Бойка – голови правління Гайсинського районного споживчого товариства;
 • Наума Щерба – голови правління Калинівської райспоживспілки.

Цього року всі дівчата отримали номінації та корони. Міс Фотомодель та подарунковий сертифікат на професійну фотосесію від Вадима Пошелюзного отримала Качалкова Катерина. Підгурська Аліна виграла в номінації Міс Вишуканість та отримала елегантну сукню  від салону-ательє «Міланія». Міс Теле-медіа – Левицька Анастасія отримала в подарунок навчання в Медіа-школі Юлії Андріянової. Міс Ніжність – Скачко Аліна була нагороджена подарунковим сертифікатом від студії святкового дизайну «Шарлін Дісе». В номінації Міс Конгеніальність перемогла Анастасія Ніколайчук, яку привітав солодким призом засновник та власник кондитерської «LUXURYCAKE». Міс Талант стала Луцюк Дарина, Міс Стиль – Мельничук Олена. Спеціальний приз від косметичної компанії «Ефталія Нікон» парфуми Chanel в номінації Міс Шанель отримала Пилипак Людмила.

За рішенням журі титул ІІ віце-міс отримала студентка комерційно-технологічного відділення Луцюк Дарина, І віце-міс – студентка економіко-правового відділення – Левицька Анастасія. Володаркою корони та титулу Міс ВКІ 2017 року стала студентка комерційно-технологічного відділення Качалкова Катерина.Переможниці конкурсу отримали подарункові сертифікати від ресторану «Арталь» та магазину «Vintage», сертифікати на подорож до Польщі та літній відпочинок на базі «Лазурне».

Дивитися всі фотографії►

Дивитися відео►