1 вересня 2017 року в актовій залі Вінницького кооперативного інституту відбулися святкові урочистості, присвячені Дню знань. В заходах взяли участь голова правління облспоживспілки Василь Подолян та його заступник Віталій Кирилюк.

Василь Подолян привітав викладачів, студентів, батьків з святом і початком нового навчального року. Голова правління відмітив, що День знань — справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Найщиріші слова подяки висловив викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави, за їх мудрість і великодушність, яка залишається з вихованцями на все життя.

Він сказав: «Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокурсникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!»

Ректор інституту Анатолій Драбовський також привітав присутніх з святом. Він відмітив, що це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного із нас.

Колектив художньої самодіяльності та Студентська рада ВКІ створили чудову атмосферу свята та подарували незабутні враження всім присутнім новими піснями, щирими вітаннями, і звичайно ж, традиційним врученням символічного ключа до знань та залікової книжки.