7 липня цього року вінничани відправили черговий вантаж на Схід України. Із міста над Бугом та області на Донбас зібрано близько чотирьох тонн вантажу, зокрема, уніформу, засоби гігієни та продукти.

Також у відправці допомоги у зону АТО брав участь відокремлений підрозділ Спілки у Теплицькому районі, керівником якого є депутат Вінницької обласної ради, учасник бойових дій, голова споживчого товариства «Олімп» Теплицької райспоживспілки - Василь Сколотяний. Його заступник - Ольга Іващук, економіст Теплицької  райспоживспілки, особисто приймала участь у виїзному правлінні Спілки та супроводжувала гостинці в зону АТО, які зібрали небайдужі жителі Теплицького району. Це домашня випічка, хліб, різні овочі, фрукти,ковбаси, копчене сало, сигарети, кава, чай, побутова хімія та інше. «Щиро вдячні жителям с. Росоша, Теплицькому хлібзаводу, фермерам – Захарчуку В.В., Токарчуку В.М., Немировському П.І. за зібраний вантаж для наших бійців», - каже Ольга Іващук.

Ця поїздка відбулася з ініціативи народного депутата Сергія Кудлаєнка. Там вінницькі волонтери прийняли участь в спільному засіданні Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО і комітетів Верховної Ради, яке відбулося 8 липня в зоні бойових дій.

Під час засідання учасники мали змогу поставити запитання представникам влади, обговорити проблеми військовослужбовців тощо. Всі охочі, в тому числі учасники бойових дій, висловили своє бачення, розповіли про проблеми, які їх хвилюють.

Кооператори Вінниччини не залишаються осторонь біди, яка прийшла до нас в Україну. З перших днів війни вони активно підтримують нашу армію, поранених бійців. Деякі з них особисто доправляли і доправляють допомогу в зону АТО.

Хвала і честь нашим кооперативним волонтерам та усім кооператорам за їх добрі і щирі серця та любов до України.

Дивитися всі фотографії►