13 вересня відбулися четверті збори Ради Вінницької облспоживспілки вісімнадцятого скликання. В роботі зборів взяли участь члени Ради споживспілки, запрошені, спеціалісти апарату облспоживспілки.

Зі звітною доповіддю про господарсько-фінансову діяльність Вінницької обласної спілки споживчих товариств у 2021 році та завдання щодо її подальшого розвитку у 2022 році виступив голова правління облспоживспілки Василь Подолян. Який зазначив, що «звітний рік був досить неоднозначним та складним, адже ще тривала пандемія, продовжувались долати наслідки економічної нестабільності спричиненої карантином. Та навіть уявити собі не можна було, що 2022 рік принесе країні надважкі випробування та назавжди ввійде в історію української державності як рік запеклої боротьби українського народу за волю, свободу та свою незалежність.»

Вінницька область розташована не в зоні активних бойових дій. Тому, в умовах воєнного сьогодення, головним завданням кооператорів залишається бути максимально корисними, забезпечувати населення в умовах війни всіма необхідними товарами, підтримуючи економічний фронт та допомагаючи в тилу військовим перемагати ворога.

Голова правління відмітив, що керівні органи, трудові колективи області доклали максимум зусиль, щоб в важких умовах забезпечити ефективне господарювання. Подякував всім кооператорам, які, прилаштовуючись під нові реалії воєнного життя, знову здавали іспит на соціальну відповідальність, згуртувались, продемонстрували свої високі людські якості, проявили свою громадянську позицію та професіоналізм. І констатував, що довіра людей до споживчої кооперації залишається, а кооператори Вінниччини намагаються її повсякчас підтверджувати.

Він також зазначив, що кожен кооператор Вінниччини докладає максимум зусиль для наближення перемоги над ворогом. Безпосередньо кооперативні організації та підприємства, особисто кооператори області допомагають Збройним силам України. Так, за 6 місяців війни кооператорами надано допомоги Збройним силам України на суму - близько 9 млн. грн. Це фінансова підтримка ЗСУ, закупівля військового спорядження та амуніції, медикаменти, відправлена продукція, в тому числі продукції власного виробництва та ін..

В обговоренні доповіді прийняли участь: голова правління Томашпільської райспоживспілки Слободянюк Галина Петрівна, економіст споживчого товариства «Малина» Немирівської райспоживспілки Літовчук Лілія Анатоліївна, головний бухгалтер Погребищенської райспоживспілки Турбаніст Катерина Юхимівна, голова профспілки Калинівської райспоживспілки Михайловська Валентина Миколаївна. Виступаючі обговорили проблеми, які сьогодні постають перед кооперативними організаціями, а також назначили завдання щодо подальшого розвитку.

На зборах Ради були прийняті відповідні рішення щодо діяльності споживчої кооперації області на 2022 рік.

Голова правління вручив нагороди кращим працівникам системи споживчої кооперації.