І ЗНОВУ РІК НАВЧАЛЬНИЙ, І ЗНОВУ ЗВЕРШЕНЬ НОВИХ ЧАС

Яскравими моментами, цікавими історіями та шаленим темпом невпинно пролітає час. Озирніться довкола! Знову осінь... А це означає, що стартував новий навчальний рік. Цьогоріч День Знань у Вінницькому кооперативному інституті відбувся особливо цікаво.

З самого ранку, біля навчального закладу зібрався цілий натовп студентів, батьків, викладачів, які уважно розглядали декорації свята. А подивитись було що: фотовиставка «Давайте познайомимось» із фотографіями студентів та викладачів, фотопроєкт «Як я провів літо» та стенди «Feedback», на яких студенти могли залишити свої побажання, привітання та ідеї, які вони хотіли б реалізувати у новому навчальному році. Об 11 годині у актовій залі розпочався урочистий концерт, підготовлений студентами нашого інституту. Ведучими концертної програми були Діана Мельник та Кирило Ваталін. Привітали усіх із початком навчального року перший заступник голови правління Вінницької обласної спілки споживчих товариств Віталій Кирилюк, виконувачка обов’язків ректора Віра Драбовська, виконавці та артисти. Окремим сюрпризом стало музичне вітання від ансамблю педагогів, які спеціально зібралися із нагоди свята.
На завершення програми найактивніших студентів було нагороджено за активну участь у житті студентського самоврядування. 
Ось так цікаво розпочався навчальний рік у Вінницькому кооперативному інституті. І ми сподіваємося, що він пройде цікаво, натхненно та плідно.

ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ ЧИ ПІАР, СТИЛЬ ЧИ РИТОРИКА, ШВИДКОЧИТАННЯ ЧИ МНЕМОНІКА: СТУДЕНТИ ВІННИЦЬКОГО КООПЕРАТИВНОГО ОБИРАЮТЬ НОВІ ПРЕДМЕТИ

Перша пара нового року стала першою не лише за назвою, а й за стилем. Цього року студенти навчалися багатьом корисним вмінням. Головною темою була багатогранність особистості. Найголовнішим завданням було допомогти особистості засяяти новими гранями. І це вдалося у повній мірі.

«Ювелірами» стали тренери освітнього проекту «Takethechallenge». Ще на урочистому концерті кожен з них коротко анонсував свій тренінг, що дало можливість студентам усвідомлено обирати свій урок. Та найголовнішим досягненням було те, що відвідування цих уроків було абсолютно добровільним.

Зокрема, були представлені майстер-класи по створенню власного бізнесу, розкрутки своєї сторінки в інстаграмі та реалізації життєвих цілей, обранню свого стилю та створенню іміджу, запам'ятовуванню важкої інформації та самонавчанню, вивчення англійської мови, менеджменту часу та вмінню публічно спілкуватись. Велике дякуємо незамінним спікерам за чудову та докладну інформацію: Андрію Чорному, Оксані Лоянич, Ігорю Цигвінцеву, Юлії Коваль, Мар'яні Сабадаш, Олені Солоїд, Геннадію Чепурному та Вірі Драбовській. Також величезне спасибі департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації за чудові м’які меблі, що дозволили зробити локації ще більш привабливими, Анатолію Драбовському за намети та конструкції, усім організаторам та волонтерам цього заходу.

Проєкт не завершено і у стінах Вінницького кооперативного щотижня відбуватимуться тренінги та майстер-класи, публічні лекції та панельні дискусії, на які ми запрошуємо усіх охочих прийняти виклик.

МУЛЬТИКИ ДЛЯ ПЕРЕХОЖИХ. У ВІННИЦЬКОМУ КООПЕРАТИВНОМУ ВЛАШТУВАЛИ КІНОТЕАТР ПРОСТО НЕБА. 

Ввечері 2 вересня перехожі, що проходили вулицею Академіка Янгеля, пасажири транспорту та водії мимоволі спинялися біля Вінницького кооперативного. Їх увагу ще за дня привертав величезний екран, що його було встановлено на фасаді будівлі та крісла-мішки зі спортивними лавками перед будівлею. Цього вечора ВКІ розпочав проект «Кіно просто неба», який дає змогу дивитися кіно та мультфільми просто неба на вулиці. Перший показ було присвячено короткометражній анімації, 21 мультфільм змогли переглянути відвідувачі з 20:15 до 22 години. Серед мультфільмів були мультики студії «Pixar», «Disney», європейських анімаційних студій. Деякі мультфільми були веселими, деякі – повчальними, деякі – філософськими, але жоден глядач не залишився байдужим. До речі, глядачів було багато і не лише студенти Вінницького кооперативного: тут були і викладачі зі своїми дітьми, і сусіди із будинків, що розташовані поряд, і прості перехожі, які зупинялися подивитися кіно.

По закінченню показу усі присутні допомогли організаторам зібрати кінотеатр та влаштували толоку із прибирання. Перший досвід був позитивним, а це означає, що «Кіно просто неба» відбуватиметься ще неодноразово протягом теплих вечорів осені.

 Ігор Цигвінцев