Шановні колеги – кооператори!

Правління Вінницької облспоживспілки та обком профспілки працівників споживчої кооперації щиро вітає Вас з нагоди 96-го Міжнародного дня кооперації!

Кооперативний рух, маючи багату історію і міцні традиції, на практиці довів свою життєздатність та став невід'ємною складовою господарського життя країни.

Споживча кооперація забезпечує населення якісними продуктами харчування, промисловими товарами і послугами, закупляючи у населення надлишки сільськогосподарської продукції, перероблюючи її на своїх підприємствах створює додаткові робочі місця та стимулює розвиток підприємницької діяльності, в основі якої закладено принципи співпраці і взаємодопомоги. Сьогодні вона робить вагомий внесок в розвиток агропромислового комплексу області.

Ваш професіоналізм, ініціатива та відповідальність і в подальшому сприятимуть поширенню ідей кооперації, забезпеченню соціально-економічних потреб пайовиків та підвищенню життєвого рівня населення.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та злагоди, добра, благополуччя, успіхів у Всіх щоденних справах. Хай життя повниться щедрими дарунками долі, сімейним теплом і затишком, любов’ю друзів та близьких,  а вдячність від людей і віра у світле майбутнє допомагають у втіленні благих задумів в ім’я розвитку та процвітання споживчої кооперації України та рідної держави!

 

З повагою, голова правління облспоживспілки  В.В Подолян,

голова обкому профспілки працівників споживчої кооперації Н.М. Кириченко