Голова правління Тиврівської райспоживспілки Людмила Кухарук (друга зліва) з колективом у складі: Лариси Кушнір, Олени Воляник, Наталії Сташко, Антоніни Чех, Ліни МалашкевичВІННИЧЧИНА Кооперативний Маркет у Гнівані можна вважати першопрохідцем на Тиврівщині, коли мова заходить про комп’ютеризацію торговельних і бухгалтерських процесів. Магазину десять років, але тільки тепер він по-справжньому «розправив крила».

-- Бути першими у впровадженні сучасних методів торгівлі -- це і ризик, і велика відповідальність, -- говорить голова правління Тиврівської райспоживспілки Людмила Кухарук. -- Не приховую, я дуже переживала, коли ми переводили його на самообслуговування. Але, як показав час, це був правильний крок, який додав популярності нашому закладу, позитивно вплинув на обсяги товарообороту.Для Лідії Макієнко, зазвичай, однієї корзинки замало

Є у Людмили Василівни задумка відкрити на площах цього Маркету міні-пекарню і тут же реалізовувати гарячу випічку. Ідея виникла, коли прочитала у «Вістях…» про досвід золотоніських кооператорів, де ця справа поставлена на серйозну основу. Коли поділилася своїми думками з колективом, дівчата з готовністю відгукнулися на цю ініціативу.

Чим ще примітний цей заклад? Тут дуже скрупульозно підійшли до формування асортименту, дбаючи про те, щоб магазин став сімейним для жителів мікрорайону П’ятихатки.

-- Якщо я щодня сюди заходжу, то це мій магазин. Віддаю йому перевагу, бо завжди великий вибір овочів, фруктів, хлібобулочних виробів, соків. Все свіже, має привабливий товарний вигляд. Плюс уважне ставлення до покупців. І це той бонус, який створює нам настрій.

Людмила ШАПОВАЛОВА