Делегація Єврорегіону «Дністер» на чолі з Сергієм Татусяком та взяла участь в роботі V Європейського конгресу місцевого самоврядування, який відбувся 8-9 квітня 2019 року в Кракові, Республіка Польща. До складу дулегації Єврорегіону ввійшли Олег Зарубінський - директор Українського інституту дослідження екстремізму,  Микола Радіонов - директор Єврорегіону «Дністер», Світлана Пустовіт - заступник директора, Кирилюк Віталій – перший заступник голови правління Вінницької облспоживспілки, Трач Оксана - секретар Тульчинської міської ради, Трач Людмила - заступник директора  з виховної роботи Ганнопільської ЗШ І-ІІІ ступенів Тульчинської міської ради, Заячковський Володимир - директор Державного вищого навчального закладу «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» та представники Вишгородського району Київської області на чолі з Ростиславом Кириченком,  головою Вишгородської районної ради.

Європейський Конгрес місцевого самоврядування є місцем зустрічі керівників місцевих органів влади, представників державних органів влади, науки та бізнесу. «Місцеве самоврядування - разом до майбутнього» - гасло цьогорічного конгресу. Під час двох днів заходу учасники з Польщі та з закордону обговорили роль транскордонного та міжнародного співробітництва, місцеві ініціативи та побудову спільного майбутнього.

Цього року Сергій Татусяк, голова Єврорегіону «Дністер» та МГО «Україна-Польща-Німеччина», був модератором панельної дискусії «Транскордонні проекти як спосіб оживити соціальну і економічну співпрацю!». Під час обговорення він поділився досвідом роботи Єврорегіону та МГО «Україна-Польща-Німеччина» (МГО «УПН»), розвитку транскордонної співпраці та якою дієвою є «народна дипломатія» на міжнародній арені. Спікерами в дискусії виступили: Богуслав Ваксмудндзскі, голова Єврорегіону Татри, Олег Дубіш, віце-голова Польсько-української Торгово-промислової палати Бірджіта Еріксон, експерт Східнонорвезького Дослідницького Інституту, Крістіан Футач, голова агенції регіонального розвитку Хорватії, Ева Олссон, директор центру регіонального розвитку Швеції. До обговорення долучилась Іва Купрешек, президент агенції регіонального розвитку Боснії та Герцеговини.

Окрім цього, як і в попередні роки, ми облаштували інформаційний стенд, де учасники Конгресу могли краще дізнатися про діяльність Євроергіону «Дністер» та МГО «УПН».

Делегація  Єврорегіону «Дністер» протягом двох днів брали активну участь в дискусійних панелях, присвяченим розвитку місцевого самоврядування, інвестиціям, освіті та туризму.

Дивитися всі фотографії►