Гороховський І.Л., Коровій В.В., Подолян В.В.8 жовтня цього року на базі Літинського районного споживчого товариства відбувся обласний семінар споживчої кооперації області, мета якого – вивчення та розповсюдження передового досвіду щодо створення сучасної конкурентоспроможної мережі роздрібної торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування, роботи виробничих та заготівельних підприємств. Участь в семінарі прийняв голова Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств Гороховський Ілля Леонідович.

На семінар були запрошені голови правлінь райспоживспілок, райспоживтовариств, керівники підприємств облспоживспілки.

На відкриття заходу до кооператорів завітали голова обласної державної адміністрації Коровій Валерій Вікторович, голова Літинської райдержадміністрації Чернега Ярослав Анатолійович, голова районної ради Мельник Віталій Борисович.

Літинські кооператори поділилися своїм досвідом щодо розбудови сучасної конкурентоспроможної мережі підприємств роздрібної торгівлі, зокрема коопмаркетів в сільських населених пунктах, підприємств ресторанного господарства, по наданню платних послуг, виробництва та заготівельно-переробного комплексу.

Огляд розпочався з села Бірків, магазину та кафе-бару Микулинецького споживчого товариства. Далі учасники семінару ознайомилися з роботою оновлених магазинів середнього формату в селах Микулинці, Малинівка. На невеликих площах магазинів забезпечено широкий асортимент продовольчих товарів, супутніх товарів повсякденного попиту, товарів домашнього вжитку.

Учасники семінару були приємно вражені роботою відновленого розподільчого складу правління райспоживтовариства на території колишнього автотранспортного підприємства. Магазин-склад займається як оптовою, так і роздрібною торгівлею. Маючи широкий асортимент продовольчих та непродовольчих товарів,  поставляє товари для підприємств споживчої кооперації та підприємців району.

Літинські кооператори активно займаються і розвивають заклади по наданню різноманітних послуг. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з роботою стоматологічного кабінету, перукарні спортивного залу, кузні.

У центрі містечка успішно працює торгово-розважальний комплекс та будівельний маркет.

Учасники семінару також ознайомилися з роботою ринку, ковбасного цеху та хлібзаводу. Завдяки високій якості ковбасних та хлібобулочних виробів, вони реалізується не тільки в підприємствах споживчої кооперації, а й і в інших закладах та за межами району.

Велика увага сьогодні приділяється роботі заготівельної галузі. В с.Уладівка споживчим товариством «Відродження» відновлено роботу сількоопзаготпрому, який займається вирощуванням сільськогосподарської продукції, худоби, її переробкою та реалізацією. Окрасою села став торгово-розважальний комплекс цього ж споживчого товариства.

На підведенні підсумків голова правління Укркоопспілки Гороховський І.Л. високо оцінив роботу кооператорів районного споживчого товариства. Кращим кооператорам Літинщини голова правління облспоживспілки Подолян В.В. вручив грамоти.

Дивитися всі фотографії ►